HomeTantra masáž – výnimočný vnútorný zážitok

  • tantra masáže Bratislava

 

Tantrická masáž je rituálna masáž k ucteniu si človeka a k uznaniu božskej energie v každom z nás.

 

V tantra masáži sa pracuje so sexuálnou energiou, čo je najväčšia časť našej životnej energie. Tantrická masáž nie je len zmyselná, ale i energiu priťahujúca a liečivá. Láskyplný dotyk vyživí telo, ducha i dušu.

 

Energia sa najskôr v tele buduje, a potom sa hladením rozprestrie do všetkých častí tela. Táto energia nás môže liečiť, otvoriť naše bloky, ktoré máme zakorenené v tele, ale taktiež nám môže priniesť silu potešenia a radosti. Naším cieľom je zažiť túto energiu z rôznych uhlov pohľadu.

 

Pri tantrickom rituáli využívame tiež masážne techniky z taoistickej masáže, v ktorej sa pracuje s vedomým dychom a klient má možnosť uchovať si sexuálnu energiu v tele. Podľa svojho vnútorného rozpoloženia potom vníma tento zážitok ako veľmi jemný, vnútro rozochvievajúci alebo naopak silne explozívny. Pre všetkých však nezabudnuteľný.

 

Masér či masérka je tu vo svojej celistvej, láskyplnej pozornosti a stáva sa tak pôvodcom Vášho vnútorného zážitku. Tantra masáž ktorú ponúkame v Bratislave je cestou, ako sa naučiť pristupovať k svojmu telu s láskou a úctou. Všetko, čo sa udeje, je v poriadku, správne, nie je tu žiadny cieľ... len to nechajte plynúť. Zabudnite na očakávanie a porovnávanie, buďte prítomní, dovoľte si cítiť a objavte nové horizonty.

 

Kenneth Stubbs, popredný americký tantrický masér, spisovateľ a terapeut hovorí: „Masáž je jazykom bez slov, je to čas mimo čas, je to pieseň, ktorá je oslavou, je to tanec energie, je to tanec lásky.“

 

Nech Vás prítomný okamih vedie do tohto sveta plného potešenia.

 

 

Tantra masáže BratislavaTantra masáže BratislavatantramasazetantramasazetantramasazeTantra masáže Bratislava

 

 

Our touch, your pleasure, experience the peak of your ecstasy

tantra masaze

Do you feel tired, stressed and your whole body hurting? It's time to try the magical power of massage.

 

The massage is based on the stimulation of muscles and channeling of energy flow in the body through pressure, friction or movement. In addition to muscle relaxation it kickstarts the self-healing process in the body. Only in our Tantra Studio will real masseuses really show you a royal massage.

 

Experience the pinnacle of your wellness. Do you want to revive your sex life? Awaken a new energy inside you or fulfill erotic dreams? Then try one of our erotic Tantra or Nuru massages. They are unusual full body massages where the masseuse massages you even on the most intimate places and touches you with her naked body. The whole exciting experience ends in your climax.

 

tantra masáže Bratislavatantra masáže Bratislavatantra masáže Bratislava